رفع خطای ۴۰۸

توسط | تیر ۳۱, ۱۳۹۹ | Error

طراحی سایت شیراز ، طراحی سایت در شیراز ، طراحی اپلیکیشن ، رفع خطایی ۴۰۸

ارور Requset Timeout که به کد ۴۰۸ معروف است یعنی چه و چه معنایی دارد؟ چگونه باید به فکر حل مشکل request timed out باشیم و یا بهتر است بگوییم چطور باید این ارور ۴۰۸ را رفع کنیم. در ادامه مقاله میزفا سعی خواهیم کرد بهترین روش ها برای حل این خطا که در اینترنت رخ می‌دهد اشاره کنیم. همراه باشید…..

خطای ۴۰۸ Request Timeout چیست

پیغام خطای ۴۰۸ request timeout  که جز خطاهای ۴xx می‌باشد به شکل خلاصه به این معنا است که مدت زمان درخواست شما به پایان رسیده است، غالباَ در وب‌سایت‌های مختلف به ویژه در وب‌سایت‌های بزرگ، به صورت سفارشی‌سازی شده پدیدار می‌شود. بنابراین به خاطر داشته باشید که این خطا ممکن است خود را به طریق مختلف نشان دهد. معمول‌ترین شکل‌های نمایش آن به صورت زیر است:

۴۰۸: Request Timeout.
HTTP Error 408 - Request Timeout.

خطای ۴۰۸ در پنجره‌ی مرورگر اینترنت به همان صورتی که دیگر صفحات وب نمایش داده‌ می‌شوند، نشان داده می‌شود.

طراحی سایت در شیراز ، طراحی اپلیکیشن ، رفع خطایی ۴۰۸

دلایل بروز خطای ۴۰۸

این ارور ۴۰۸ یک کد وضعیت اج‌تی‌تی‌پی است که بدان معنا است که درخواستی که شما به سرویس‌دهنده‌ی وب‌سایت ارسال کرده‌اید ( به عنوان مثال درخواستی برای بارگذاری یک صفحه‌ی وب) نسبت به آن‌ ( زمانی که) سرویس‌دهنده‌ی وب‌سایت در نظر گرفته است، طولانی‌تر شده است.

به بیان دیگر، مهلت زمانی ارتباط شما با وب‌سایت به پایان رسیده است...

چگونگی رفع ارور ۴۰۸

  1. دکمه F5 یا Refresh که به معنی تازه‌سازی است، مجدد دوباره امتحان کنید، و یا این که نشانی اینترنتی (وب‌سایت مورد نظر) را از نوار آدرس، دوباره بارگذاری و امتحان کنید. بسیاری از اوقات، ارتباط کند سبب ایجاد تاخیری می‌شود که این تاخیر یا وقفه عامل ایجاد خطای ۴۰۸ می‌شود، این حالت در بیشتر موارد، موقتی است و تلاش دوباره برای دسترسی به صفحه منجر به رفع آن می‌شود.
  2. ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در ارتباط با یک موضوع و هنگام اتصال به اینترنت، برای دسترسی به صفحات با تاخیر طولانی مواجه شوید. برای چیرگی بر این مشکل توصیه می‌شود به وب‌سایت‌های دیگری نظیر گوگل و یاهو مراجعه کنید.
  3. همان طور که سرعت سایت مهم است، سرعت اینترنت شما هم اهمیت دارد و خیلی از زمان‌هایی که به این خطا برمیخوریم به علت کندی سرعت سایت است، پس پیشنهاد میکنم تست اینترنت خود را تست کنید.
  4. دوباره مراجعه کنید. ارور ۴۰۸ یکی از رایج‌ترین خطاهایی است که به ویژه در ارتباط با وب‌سایت‌های محبوب (پر مخاطب) و بیشتر در مواقعی که این سایت‌ها با ترافیک بسیار بالایی از بازدید مواجه هستند رخ می‌دهد که این حجم بالای ترافیک سبب خارج شدن سرویس‌دهنده‌ها از ارائه خدمات می‌شود.
    هر اندازه افراد بازدیدکننده‌ی بیشتری، این وب‌سایت‌ها را ترک کنند شانس شما برای بارگذاری موفق صفحات آن سایت بیشتر می‌شود.
  5. اگر هیچدام از روش‌هایی (راهکارها) که در بالا اشاره شد کارساز نشد، بهتر است با مدیر سایت (مورد نظر) و یا دیگر وب‌سایت‌ها تماس بگیرید و آن‌ها را از بروز خطای درخواست پایان زمان ۴۰۸ آگاه سازید.
    مدیریت سایت بسیاری از وب‌سایت‌های اینترنتی از طریق پست الکترونیک (ایمیل) قابل دسترسی است.

افزونه iThemes Security

افزونه Wordfence Security

افزونهAll In One WP Security and Firewall

افزونه امنیتی Sucuri Scanner

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی بخش دو . اگر به بازارهای مرکزی شهرها بروید، بسیاری از مغازه‌ها را می‌بینید، که اجناس خود را به صورت عمده می‌فروشند. تمام مغازه‌ها و فروشگاه‌های خرده فروشی هم معمولا از همین عمده فروشان اجناس را با قیمت پایین‌تر می‌خرند. شما هم می‌توانید...

تفاوت HTTP و HTTPS چیست ؟

تفاوت HTTP و HTTPS چیست ؟

پروتکل HTTPS برای انتقال اطلاعات بصورت رمزگذاری شده بر روی وب سایت بکار برده می شود. پروتکل HTTPS از پورت 443 برای انتقال اطلاعات استفاده می کند ولی پروتکل HTTP از پورت 80 استفاده می‌کند. مهمترین تفاوت میان http با https امنیت و حفظ اطلاعات مربوط به شماست. در صورت...

رفع خطای Leverage browser caching

رفع خطای Leverage browser caching

منظور از رفع خطای leverage browser caching چیست؟ این خطا از مهم ترین ارورهای سایت جی تی متریکس است. طراحی سایت شیراز خطای Leverage browser caching که اسکرین‌شات آن را در Pagespeed گوگل مشاهده می‌کنید به کش مرورگر شما اشاره می‌کند درواقع باید...

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *