عکاسی طبیعت بی جان

توسط | مرداد ۲, ۱۳۹۹ | عکاسی

طراحی سایت ، طراحی سایت شیراز ، طراحی اپلیکیشن ، عکاسی

عکاسی طبیعت بی جان چیست؟

به بیان ساده‎تر، طبیعت بی جان مجموعه‎ای از اشیاء یا اجسام گوناگون است که بی روح هستند و به شکلی خاص و بی همتا در کنار یکدیگر مرتبط می‎شوند. این نوع تصاویر به سادگی جادویی هستند و عملا با شما صحبت می‎کنند!.

هر زمانی که چنین عکس‎هایی را می‎بینید، مستقیما جذب جذابیت آن می‎شوید و در قلب خود احساسی را حس می‎کنید که در شما برانگیخته است. به همین علت است که عکاسی طبیعت بی جان  جادویی است و تنها یک جادوگر می‎تواند به آن تسلط یابد…

انواع عکاسی طبیعت بی جان

به طور کلی، دو نوع عکاسی طبیعت بی جان وجود دارد. طبیعت بی جان ایجاد شده و پیدا شده. شاید فکر کنید چه تفاوتی بین این دو وجود دارد..

اگر بخواهیم واقع‎گرا و صادق باشیم، تنها یک تفاوت بین آن‎ها وجود دارد یعنی در طبیعت بی جان پیدا شده شما با اشیاء و اجسامی سر و کار خواهید داشت که بدون استفاده از یک منبع خارجی به شکل منظم و با ترتیب خاصی پیدا می‎شوند..

طبیعت آن‎ها را مرتب کرده است. تنها کاری که باید انجام دهید، ثبت عکس آن است چون این تصویر یک ترکیب‎بندی کامل دارد.

طراحی سایت ، طراحی سایت شیراز ، طراحی اپلیکیشن

در سوی دیگر ماجرا طبیعت بی جان ایجاد شده وجود دارد که اشیاء به شکل خاص و با یک ترکیب‎بندی عالی از سوی شما مرتب می‎شوند. شما منبعی خواهید بود که آن‎ها را به شکلی مرتب خواهد کرد که داستانی را برای بیننده بیان کنند..

حالا که با تعریف عکاسی حیات بی جان و انواع آن آشنا شدید، وقت آن است که نحوه ثبت تصاویر بی جان را متوجه شوید و این که چطور می‎توانید مهارت خود در عکاسی حیات بی جان را بهبود بخشید.

زندگی آن قدر که سخت به نظر می‎رسد، دشوار نیست، بلکه اگر از خلاقیت خود درست استفاده کنید خیلی ساده است و ترکیب‎بندی خودش کامل خواهد شد..

تجهیزات برای عکاسی طبیعت بی جان

تعدادی تجهیزات مهم جدا از دوربین و لنزهایی وجود دارد که برای این نوع عکاسی به آن‎ها نیاز است. از جمله آن‎ها می‎توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. سه پایه‎ها
  2. سافت‎باکس‎ها
  3. فیلترها
  4. Flashgun
  5. ملایم‎کننده‎ها
  6. لایت‎باکس‎ها
  7. رفلاکتورها

افزونه iThemes Security

افزونه Wordfence Security

افزونهAll In One WP Security and Firewall

افزونه امنیتی Sucuri Scanner

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی بخش دو . اگر به بازارهای مرکزی شهرها بروید، بسیاری از مغازه‌ها را می‌بینید، که اجناس خود را به صورت عمده می‌فروشند. تمام مغازه‌ها و فروشگاه‌های خرده فروشی هم معمولا از همین عمده فروشان اجناس را با قیمت پایین‌تر می‌خرند. شما هم می‌توانید...

تفاوت HTTP و HTTPS چیست ؟

تفاوت HTTP و HTTPS چیست ؟

پروتکل HTTPS برای انتقال اطلاعات بصورت رمزگذاری شده بر روی وب سایت بکار برده می شود. پروتکل HTTPS از پورت 443 برای انتقال اطلاعات استفاده می کند ولی پروتکل HTTP از پورت 80 استفاده می‌کند. مهمترین تفاوت میان http با https امنیت و حفظ اطلاعات مربوط به شماست. در صورت...

رفع خطای Leverage browser caching

رفع خطای Leverage browser caching

منظور از رفع خطای leverage browser caching چیست؟ این خطا از مهم ترین ارورهای سایت جی تی متریکس است. طراحی سایت شیراز خطای Leverage browser caching که اسکرین‌شات آن را در Pagespeed گوگل مشاهده می‌کنید به کش مرورگر شما اشاره می‌کند درواقع باید...

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *