عکاسی تبلیغاتی چیست ؟

توسط | تیر ۳۱, ۱۳۹۹ | عکاسی

طراحی سایت ، طراحی سایت شیراز ، عکاسی تبلیغاتی

هنگامی که به یک آگهی تبلیغاتی نگاه می‌کنید اولین چیزی که می‌بینید چه چیزی است؟ آیا نوشته‌های تبلیغ است؟ به احتمال زیاد خیر. اکثر مردم اولین چیزی که در یک آگهی تبلیغاتی می‌بینند عکس‌های آن آگهی است. اغلب اوقات نیز همین تصاویر هستند که باعث می‌شوند مشتری نوشته‌های آگهی را بخواند. سوال اینجایست که عکاسی تبلیغاتی چیست ؟، عکس گرفتن از محصولات و یا سرویس‌های یک شرکت می‌باشد. این عکس‌ها علاوه بر اینکه باید خیلی جذاب و با کیفیت باشند، باید بیننده را هم به خودشان جذب کنند…..

عکاسی تبلیغاتی ، طراحی سایت ، طراحی سایت شیراز ،
عکاسی تبلیغاتی ، طراحی سایت ، طراحی سایت شیراز ،

یک عکس علاوه بر اینکه باید مشتری را به یک تبلیغات جلب کند بلکه باید باعث شود مشتری محصول و یا سرویس موردنظر را هم خریداری کند. چندین روش برای عکاسی از یک محصول و یا سرویس برای آگهی تبلیغاتی وجود دارد. یک عکاس تبلیغاتی می‌تواند هنگام استفاده از یک محصول از آن عکاسی کند و یا در مقابل یک پس زمینه خالی این کار را انجام دهد. برای افزایش جذابیت و جلب توجه مشتری می‌توانید از محصولات در شرایط و یا محیط غیرعادی هم عکاسی کنید..

عکاسی تبلیغاتی ، طراحی سایت ، طراحی سایت شیراز ،
عکاسی تبلیغاتی ، طراحی سایت ، طراحی سایت شیراز ،

عکاسی از خدمات و سرویس‌ها ممکن است کمی سخت‌تر باشد اما شدنی است. برای مثال می‌توانید از زندگی بدون این محصول عکاسی کنید و یا از افراد حرفه‌ای استفاده کنید که در استفاده از سرویس مذکور حرفه‌ای هستند. عکس های تبلیغاتی معمولا در تبلیغات چاپی استفاده می‌شوند ولی در فضای آنلاین، روی بیلبوردها و حتی تبلیغات تلویزیونی هم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مراحل انجام عکاسی چیست ؟

یک برای اینکه نحوه عکاسی از یک محصول یا سرویس را تشخیص دهد در ابتدا باید بداند به چه نوع عکس‌هایی نیاز دارد و هدف از عکاسی تبلیغاتی چیست ؟ برای این کار باید قبل از شروع عکاسی باید با مشتریان خودتان جلسه‌ای برگزار کنید. در طول این جلسه مشتری باید به صورت واضح به عکاس بگوید چه نوع عکس‌هایی نیاز دارد و قصد دارد چه پیامی را با تبلیغات منتقل کند. پس از اینکه متوجه شدید مشتری چه چیزهایی نیاز دارد، می‌توانید برای عکس گرفتن آماده شوید.

این مرحله شامل گرفتن محصول و تمام لوازم مرتبط با آن می‌باشد.  باید مکان عکاسی را هم مشخص کند. بسته به نوع عکاسی و همچنین نوع محصول عکس‌ها ممکن است در فضای آزاد و یا داخل استودیو گرفته شوند. همچنین برای عکاسی تبلیغاتی می‌توانید از مدل هم استفاده کنید. برای مثال می‌توانید درحالی که محصول را در دست دارند و یا از آن استفاده می‌کنند از آن‌ها عکاسی کنید.

افزونه iThemes Security

افزونه Wordfence Security

افزونهAll In One WP Security and Firewall

افزونه امنیتی Sucuri Scanner

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی

تامین کالاهای فروشگاه اینترنتی بخش دو . اگر به بازارهای مرکزی شهرها بروید، بسیاری از مغازه‌ها را می‌بینید، که اجناس خود را به صورت عمده می‌فروشند. تمام مغازه‌ها و فروشگاه‌های خرده فروشی هم معمولا از همین عمده فروشان اجناس را با قیمت پایین‌تر می‌خرند. شما هم می‌توانید...

تفاوت HTTP و HTTPS چیست ؟

تفاوت HTTP و HTTPS چیست ؟

پروتکل HTTPS برای انتقال اطلاعات بصورت رمزگذاری شده بر روی وب سایت بکار برده می شود. پروتکل HTTPS از پورت 443 برای انتقال اطلاعات استفاده می کند ولی پروتکل HTTP از پورت 80 استفاده می‌کند. مهمترین تفاوت میان http با https امنیت و حفظ اطلاعات مربوط به شماست. در صورت...

رفع خطای Leverage browser caching

رفع خطای Leverage browser caching

منظور از رفع خطای leverage browser caching چیست؟ این خطا از مهم ترین ارورهای سایت جی تی متریکس است. طراحی سایت شیراز خطای Leverage browser caching که اسکرین‌شات آن را در Pagespeed گوگل مشاهده می‌کنید به کش مرورگر شما اشاره می‌کند درواقع باید...

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *