طراحی سایت در شیراز 

اونیکس سافت

فواید طراحی سایت د ر شیراز

طراحی سایت در شیراز میپردازیم به اینکه وب سایت چیست ؟

مجموعه ای از صفحات مرتبط به هم است که اطلاعاتی را در اختیار بیننده قرار می دهد. طراحی سایت در شیراز ، امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است.

یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.

داشتن وب سایت برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوان تر نسبت به آن است.

یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک طراحی سایت در شیراز می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی سایت در شیراز و نگهداری آن کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند

 در دسترس بودن طراحی سایت در شیراز

وب سایت شما در هر زمان از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.

 کاهش هزینه ها طراحی سایت در شیراز

شما علاوه بر تلفن ، فکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. نمایشگاه بین المللی محصولات شما با کمترین هزینه همیشه برپاست ، بدون اینکه قبض آب ، برق ، مالیات و … داشته باشید.

 جلوگیری از اتلاف زمان در طراحی سایت در شیراز

وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان میکنید جلوگیری کند.

 بازاریابی قوی در طراحی سایت در شیراز

وب سایت شما بازاریاب ۲۴ ساعته شماست و موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.

 کسب درآمد فقط از طریق داشتن طراحی سایت در شیراز

در آمد خود را افزایش دهید امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق طراحی سایت در شیراز و مشتریان آنلاین است.

 تبلیغات موثر در طراحی سایت در شیراز

در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.

یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

 ارائه محصولات در طراحی سایت در شیراز

ارائه محصولات ویژه در طراحی سایت در شیراز به آسانی انجام می شود در صورتیکه دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.

 ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهای جغرافیای در طراحی سایت در شیراز

امروزه یکی از راههای فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.

 ارتباط آسان با مشتری ها در طراحی سایت در شیراز

اظهار نظر در محیط شبکه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

onyxsoft.ir

تاریخچه طراحی سایت  

تیم برنرز لی(Tim Berners Lee) نخستین پروژه را به عنوان اولین طراحی وب سایت در سال ۱۹۸۹ آغاز کرد که این پروژه منجر شد به ایجاد یک وب سایت جهانی که در اولین روزهای سال ۱۹۹۱آغاز و تا سال ۱۹۹۳ انجام شد .
در ابتدا اینترنت از مقداری نوشته و عکس تشکیل شده بود و در آن زمان همان عکس های ابتدایی برای مردم جالب جذاب بود.

در آن روزها روش و فرمول هایی که دارای اجزای خاصی برای طراحی سایت در شیراز مانند گرافیک و یا مالتی مدیا وجود نداشت .
جستو گر موزاییک تنها جستجوگری بود که آن زمان برای نشان دادن عکس و نوشته وجود داشت .

سپس به منظور اطمینان از سازگاری و فراگیری طراحی سایت www که یک کنسرسیوم جهانی وب بود ایجاد شد که به اسم W3C شناخته و از سال ۱۹۹۴ شکل گرفت .
وهمین حالا که شما مشغول خواندن این مقاله هستید W3C همچنان مسئول ایجاد استاندارد ها در زمینه طراحی سایت می باشد .

اولین شرکت طراحی سایت در شیراز

Netscape communication اولین شرکتی بود که توسط فردی به نام اندرسن در سال ۱۹۹۴ با رویکرد طراحی سایت تاسیس شد.

به همراه آن جستجو گر Netscape معرفی شد. آنها نظرات شخصی خودشان را بدون در نظر گرفتن روش های استاندارد در آن زمان اعمال کردند و این برچسب ها به صورت تغییر رنگ و یا تغییر فورمت نوشته ها اجرا و کاربردی شدن .
و این شروع جنگ جستجوگرها بین میکرو سافت و Netscape بود که از سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ به طول انجامید که هر دول غول هایی متخصص در زمان خود بودند. مبارزه ای مافوق تسلط به جستجو گرها و این رقابت مقدمه ای برای بسیاری از پیشرفت های جدید در زمینه طراحی سایت گردید که شامل CSS و بهبود ظاهری صفحات وب بود.

جاوا اسکریپت هم قابلیتی بود که برنامه نویس ها به صفحات وب افزودند همچنین HTML پویا.
می توان گفت که جنگ جستجوگرها باعث تسریع در رشد و پیشرفت طراحی سایت در شیراز شد .

طراحی سایت آموزشی

انواع طراحی سایت در شیراز   

وب سایتهای ایستا (Static Website) طراحی سایت در شیراز 

در مورد طراحی سایت در شیراز ، ایستا می توان به این موضوع اشاره داشت که این سایت ها کاملا شبیه یک کاتالوگ الکترونیک هستند که وظیفه معرفی مشخصات و ویژگی های کلی و ارائه دهنده محصول را برعهده دارد. این سایتها یکبار توسط طراحی سایت در شیراز  طراحی می شوند و اطلاعات مورد نیاز هم توسط خود طراح درون آن قرار داده می شود. برای تغییر در محتوای اینگونه سایت ها مسلما به طراحی سایت در شیراز  نیاز است و شخص دیگری توانایی تغییر در محتوای سایت را ندارد.

از آنجایی که کدهای کمتری در طراحی سایت های ایستا استفاده میشود هم زمان و هم هزینه طراحی سایت در شیراز  این سایت ها بسیار پایین تر از سایت های دیگر می باشد.

نکته : سایت های ایستا معمولا برای شرکت ها یا سازمان هایی طراحی می گردد و مناسب می باشد که حداکثر یک یا دوبار در طول سال نیازمند تغییر محتوای خود باشند.

وب سایتهای پویا (Dynamic Website) طراحی سایت در شیراز 

سایت پویا علاوه بر داشتن امکانات یک سایت ایستا ، قابلیت ارائه خدمات متعدد را نیز دارا می باشد ، همانند ارسال ایمیل خودکار ، سفارش و یا خرید آنلاین ، ارائه امکانات و خدمات خاص برای هر گروه کاربری و … در این سایت ها ابتدا اسکلت و چهارچوب سایت توسط طراحی سایت در شیراز  ایجاد میشود و سپس توسط مدیران سایت محتوای سایت قابل تغییر و ویرایش خواهد بد. این سایت ها دقیقا مانند یک فرم قراردادی است که توسط یه فرد طراحی می وشد و بارها و بارها توسط افراد دیگر تمکیل می گردد. یکی از مزایای سایت های پویا این است که هیچ محدودیتی در ایجاد و تغییر عکس ، محتوا و صفحات وجود ندارد.

با توجه به آن که در طراحی سایت هاای پویا از زبانهای برنامه نویسی در طراحی سایت استفاده میشود امکانات بسیاری را مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرمها و جستجوهای پیچیده در اختیار مدیران سایت قرار میدهد.

وب سایت شخصی : طراحی سایت در شیراز 

وب سایت های شخصی از بهترین ابزارهایی هستند که شما می توانید از طریق آن با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشید و با وارد کردن تصاویر و فیلم ها و نمایش آنها دیگران را از زندگی شخصی خود آگاه سازید.

وب سایت های انجمنی : طراحی سایت در شیراز 

با طراحی و راه اندازی یک سایت انجمنی و به اشتراک گذاشتن افکار مورد علاقه خود در این سایت می توانید کاربرانی را که به این موضوع علاقه دارند را جذب کنید.

اگر شما به گروه های هنری و انجمنی علاقه مند هستید همانند گروه های دینی ، فرهنگی ، ورزشی ، سیاسی و … داشتن یک وبسایت یکی از بهترین راه های انتشار و حفظ این علاقه مندی میباشد و از این روش میتوانید با دیگر کاربرانی که به این موضوع علاقه مند هستند ارتباط برقرارکنید.

وب سایت های تجاری : طراحی سایت در شیراز 

داشتن  وبسایت یکی از روشهای موفقیت در بازار کاروتجارت است و این امر بازار شما را رونق میبخشد. شما میتوانید توسط وبسایت خدمات و محصولات خود را به مشتریانتان معرفی  کنید. آگاهی کاربران ، افزایش شناخت  و از هممه مهم تر مطرح شدن تجارت و برند شما از مزایای داشتن یک سایت تجاری واطلاع رسانی می باشد.

فروشگاه آنلاین : طراحی سایت در شیراز 

امروزه بسیاری از شرکت ها برای فروش محصولات خود از فروشگاه آنلاین استفاده می کنند و این یعنی داشتن صدها و یا حتی هزاران مشتری جدید.

با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نه تنها محصولات و خدمات خود را به مشتریان اطلاع رسانی کردید ، بلکه مشتریان به هنگام تحقیق در مورد کالای مورد نیاز خود می توانند آن را انتخاب و یا خرید کنند.

مزیت داشتن وب سایت 

وبسایت، شما را به بازار هدف گسترده‌تری متصل می کند. طراحی سایت در شیراز

امروزه با توجه به گستردگی کاربران گوشی های هوشمند و کامپیوتر، وبسایت شما می تواند محل متفاوتی برای معرفی محصول و خدمات شما باشد . در دسترس بودن آن برای کل دنیا و در همه ساعات شبانه‌روز، به شما این امکان را می دهد تا به بازار هدف گسترده‌تری دست یابید.

وب سایت به شما این امکان را می دهد که همیشه بروز باشید. طراحی سایت در شیراز

وب سایتِ شما مانند بروشوری است که قابل تغییر است. به روز کردن اطلاعات، محصولات و سرویس های شما در یک سایت بسیار ساده تر و کم هزینه‌تر از تغییر آن در بروشورها یا تبلیغات کاغذی است.

وبسایت می تواند مکانی برای نشان دادن توانایی‌های شما باشد. طراحی سایت در شیراز

مهم نیست که یک شرکت باشید یا برای خودتان کار می کنید. یک وبسایت می‌تواند نمونه کارها و توانایی‌های شما را، با قرار دادن عکس از محصولاتتان و رضایت ‌نامه های مشتریان قبلی شما به نمایش بگذارد و موجب جلب اعتماد بازدیدکنندگان وبسایت شود.

وبسایت زمان شما را مدیریت می کند . طراحی سایت در شیراز

اطلاعات دادن به مشتریان شما زمان‌بر است، چه با تلفن باشد چه رو در رو یا به وسیله ی بروشور و حتی ایمیل. داشتن اطلاعات خدمات و سرویس های شما بر روی سایت، زمان زیادی را برای شما آزاد می کند. حتی می توانید بخشی به نام پرسش های متداول تهیه کنید تا کاربران به  راحتی پاسخ سوالات خود را در آن بخش بیابند.

وبسایت همیشه در دسترس است. طراحی سایت در شیراز

وبسایت در هر زمانی می تواند در دسترس باشد. به عبارتی مشتریان شما می توانند در تمامی اوقات شبانه روز و ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال از خدمات و کالاهای شما آگاه شوند. در دسترس بودن در تمامی زمان موجب می شود . مشتریان شما رضایت بیشتری داشته باشند و فروش شما بیشتر شود

وبسایت اعتبار کسب و کارتان را افزایش می دهد. طراحی سایت در شیراز

امروزه همه ما بیشتر از اینترنت برای پیدا کردن محصول و سرویس‌هایی که نیاز داریم استفاده می کنیم. کسب و کارهای کوچک با داشتن وبسایت اعتبار بیشتری پیدا می کنند.  بدون آن، مشتریانِ احتمالی شما به سمت رقبایی خواهند رفت که وبسایت دارند. اگر حتی وبسایت دارید اما ظاهر حرفه‌ای ندارد و یا نیاز شما را به هر دلیلی برآورده نمی کند، بازسازی سایت شما با ظاهری حرفه‌ای و استفاده از تکنولوژی های به روز ، به مشتریان شما اطمینان بیشتری برای استفاده از محصول یا سرویس شما خواهد داد. طراحی سایت در شیراز

وبسایت هزینه هایتان را کاهش می دهد. طراحی سایت در شیراز

به عنوان صاحب یک کسب و کارِکوچک، شاید فکر می کنید توان پرداخت هزینه‌های یک سایت را ندارید. از طرفی در دنیای امروز نداشتن وبسایت شما را در رقابت با دیگران عقب می‌اندازد. باید توجه کنید که یک وبسایت شاید برای مثال ۲۵۰ هزار تومان در سال هزینه داشته باشد اما هزینه ی یک تبلیغ ساده در نیازمندی های یک روزنامه چیزی حدود ۲۵هزار تومان در روز خواهد بود (آن هم در ارزان ترین نوع ! ) . حال آنکه امروزه یک وبسایت هم توان بالاتری در جذب مشتری دارد و هم در هزینه‌های تبلیغات شما صرفه‌جویی خواهد کرد. طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت
شرکت طراحی سایت شیراز

ایا شما هنوز هم بفکر داشتن وبسایت نیستید ؟ پس این موقعیت را از دست خواهید داد ، با مشاورین ما تماس بگیرید .